Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Lehet már a könyökötökön jenki, de szerintetek a koronavírus mennyire fogja befolyásolni a rendezvényünket?
    Március 15-i központi ünnepséget lehet lefújják, apám szerint Pesten már hiszti van, nem is jönnek látogatóba, ma beszéltünk.
    Többen karanténban (abból az irodaházból is ahol dolgozik, állítólag úgy vittek el valakit ma elkülönítőbe), de bachatjuk, mert azok a fertőzött diákok/turisták akikről tudunk a médiából egy hétig buliztak mielőtt leesett a tantusz február végén. Addig meg százszor összenyalhatták a környezetüket.
    Nem magam miatt aggódom elsősorban (én kemény vagyok, mint a vidia kivéve mikor nem, de akkor nagyon), hanem leginkább a 11 hónapos kislányom és az asszony miatt.
    Apósom meg anyósom csak röhög a tévé előtt a vírus hiszin, de pont ők a veszélyeztetettebb csoport + egészségileg sincsenek toppon.
    Hónap végén 10 napot itthon leszek, de addig is kismillió emberrel találkozok naponta a munkám során, nem tudom kivédeni. Próbálok elővigyázatos lenni, de eddig ha itthon valami betegség végigsöpört a családon 90%-ban én hordtam haza.

    Kíváncsi lennék a véleményetekre.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák