Új hozzászólás Aktív témák

  • csanaszb1

    csendes tag

    Sziasztok,

    pár napja én is egy P70 user vagyok. Eddig tetszik, de van pár kérdésem:
    Próbáltam elolvasni amit lehet, de nem találtam mindenre egyértelmű választ
    1.) Még másolni sem tudtam egy excel file-t (Androidos TC-vel) az ExtSD-re egy saját mappába, mert root jogot akar.
    1a.) Ez nélkül tényleg nem megy?
    1b.) Elveszítem a root-olással a garanciát?
    1c.) Hagy az nyomot valahol, ha a gyári rendszert visszarakom? (ha netán szervizbe kellene vinni)
    1d.) Eredetileg az excel file-t szerettem volna a külső SD-re menteni, de azt ki sem lehet választani.
    Ezt is megoldhatja a root?
    Ami viszont nagyon fura: az Androidos TC nem talál semmit az adott mappában, a Win7 (USB kábellel) meg ott látja azt a file-t, amit az Android a root hiánya miatt nem másolt át. Megnyitni perszen Win7-ből sem lehet.
    Van ennek "inverze" is: az említett excel-t az eredeti helyen a telefon látja, a Win7 meg nem.
    Hogyan lehet ez?
    (itt egy kép is erről:

    2.) Induláskor beraktam egy SD kártyát, amire ő elkezdett mindenféléket felrakni (fájlok, mappák)
    Az a gondom, hogy ez egy kisebb kártya, amit nem véglegesnek szántam.
    Fog az gondot okozni, ha lecserélem a kártyát? (vagy egyszerűen átmásolom a fájlokat és kész)
    (használ esetleg az Android valami hardver azonosítót, esetleg olyan rejtett file-kat, amit én nem látok, így át sem tudom majd másolni?)

    3.) Normális az, hogy ha rádugom aWin7-re az USB-vel, akkor a telefon ugyan megjelenik, de nem lehet lecsatlakoztatni? („Médiaeszköz” módban nincs ilyen lehetőség)

    Köszi, üdv: Csanaszb

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák