Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AAAgold

    senior tag

    válasz keIdor #382 üzenetére

    őőőőő, én most így hirtelen nem tudom, hogy én ebből a szempontból tettem-e egyáltalán megjegyzést

    nekem úgy rémlik, hogy grafikai minőségről, illetve képmegjelenítési minőségről beszéltem, se részletességről, se élességről nem rémlik, hogy beszéltem volna, bár lehet, hogy korábban igen

    érteni vélem azoknak a problémáját, akik a res.scale 200% általi magasabb felbontás bevetését kifogásolják, de én úgy gondolom, hogy továbbra sem a hogyan a lényeges, hanem az, hogy mindez egy jobb végeredményt, egy jobb képminőséget jelent - és ennek erőforrásokban mérhető ára van

    ha én ülök a fhd monitorom előtt, és benyomom a res.scale 200%-ot, akkor jobb lesz a látvány, mintha nem tenném ezt - brutális erőforrás igénye van? igen, ez nem olcsó mulattság - de nem pont erre van a királykategória?

    de nekem tetszik, hogy a PH-sok elmentek a falig a maximális minőség terén az egyik játék esetében

    #383: milyen beállítások mellett vagy kiváncsi arra, hogy a fhd monitorodon milyen sebességet fogsz látni? a létező legmaximálisabb (létezik ilyen magyar szó?) beállítás mellett? akkor ez a teszt neked választ ad szerintem... ha más beállításokra vagy kiváncsi, akkor meg kell várnod egy "milyen vasat alá" tesztet, vagy magadnak kikisérletezni, jobbat nem tudok mondani...

    [ Szerkesztve ]

    "Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

Új hozzászólás Aktív témák