Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz ThePoweR #27 üzenetére

    Jogos, LGA1150-es rendszert már én se fejlesztenék, mert drága mulatság és kidobott pénz a bele való RAM is, pl.. Ha meg RAM-ot és CPU-t is kéne bővítenem, akkor én sem fejlesztgetném az LGA1155-ömet.
    Nekem 16GB RAM-om van, ami tényleg sokszor jól jön, a 8GB szűkös lenne néha. Cserébe a programok és játékok amiket használok nem VGA-éhesek.
    A 8 szál viszont nekem is jól jönne néha (Cities:Skylines zabálja a CPU-t [meg a RAM-ot is]), szóval én is a Kaby Lake-et várom, hátha ez rávesz sok i7-3770(K) tulajt a váltásra és akkor tudom a jelenlegi konfigot bővíteni hardverapróról... :))

    Szerintem ha nincs és előreláthatólag nem is lesz igényed a Kaby Lake multimédiás újdonságaira, akkor kár várni rá... nagyrészt úgyis az IGP-t csiszolják Intelnél, az meg kb. lényegtelen egy dVGA mellett. Ahhoz meg elég komolyat kéne változtatni az Intel IGP felépítésén, hogy DX12 alatt számottevően jobban teljesítsen ha használja egy program valamire a dVGA mellett, ez meg nem most fog megtörténni szerintem.
    Talán majd a következő PAO ciklus A-jában lesz erre komoly lehetőség... a Kaby Lake utáni 2. generációban, Core-9000-ek között...

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák