Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz Ari18 #51 üzenetére

    Ez jól meg is magyarázza, hogy miért konzolon vannak jó játékok. PC-re már csak erről szól az egész, vegyél nvidiát meg fizixet mert ők nyerték a licitet a játékra, leraktak egy bőröndnyi pénzt érte. Aztán meg a processzorodat is újítsd, mert csak, vegyél RAM-ot, mert az kell... és végül mégis sz*r a vga driver, illetve elcseszték a portolást, úgyhogy az amúgy is 1 évet késett játékodra várhatsz még. Aki még bírja ezt idegekkel, annak egészségére. Én a játékot szeretem, nem a kínlódást.

    És ne érts félre én is szerettem egérrel játszani, és persze jobb volt, amíg nem volt 2 "gépház", de a PC-t már csak ezek az extra zsák pénzek tartják életben, ahogy Te is írod, és nem a játékok. Illetve azon kevesek, akik foggal-körömmel kitartanak a platform mellett (megjegyzem jogosan). Azt viszont elhiheted, hogy nem mese és kamu a rossz eladási statisztika. Itthon még más az arány, de külföldön szinte mindenki konzolozik, aki nem wowozik, sőt közülük is sokan már két platformon vannak jelen.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

  • ftc

    nagyúr

    válasz Ari18 #51 üzenetére

    Csak konzolra egyszerűbb fejleszteni. Aztán hardver eladásokból nem sűrűn kapnak a fejlesztők...PC-n a feltört játékok aránya úgy 100% még az konzolon elenyésző. S egyre több játékot konzolra írnak s csak utána portolják át PC-re 1 vagy 2 éves késés után. A PC-s játékplatform haldoklik be kell látni mivel a legtöbb embert elriasztják a harcok, hogy ez a game csak NV kártyával megy amaz AMD-el... konzolon ilyen nincs megveszem s megy.
    Ha nem lesz egy közös megegyezés a szabványokat illetően jobban szét fog húzni a PC platform. De az a jövő, hogy az NV is beáll a sorba s a szabványokat is elfogadja vagy megy a piacnak szembe s kivégzi ezt a piacot :U

  • Ari18

    őstag

    válasz Ari18 #64 üzenetére

    PC-n a feltört játékok aránya úgy 100% még az konzolon elenyésző

    Ehhez még annyit hozzáfűznék, hogy mindegyik "konzolos" ismerősöm flash-elt géppel rendelkezik. Lehet kint más a helyzet, de itt nem angyalok a konzolosok sem.

Új hozzászólás Aktív témák