Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz Ari18 #51 üzenetére

    Ez jól meg is magyarázza, hogy miért konzolon vannak jó játékok. PC-re már csak erről szól az egész, vegyél nvidiát meg fizixet mert ők nyerték a licitet a játékra, leraktak egy bőröndnyi pénzt érte. Aztán meg a processzorodat is újítsd, mert csak, vegyél RAM-ot, mert az kell... és végül mégis sz*r a vga driver, illetve elcseszték a portolást, úgyhogy az amúgy is 1 évet késett játékodra várhatsz még. Aki még bírja ezt idegekkel, annak egészségére. Én a játékot szeretem, nem a kínlódást.

    És ne érts félre én is szerettem egérrel játszani, és persze jobb volt, amíg nem volt 2 "gépház", de a PC-t már csak ezek az extra zsák pénzek tartják életben, ahogy Te is írod, és nem a játékok. Illetve azon kevesek, akik foggal-körömmel kitartanak a platform mellett (megjegyzem jogosan). Azt viszont elhiheted, hogy nem mese és kamu a rossz eladási statisztika. Itthon még más az arány, de külföldön szinte mindenki konzolozik, aki nem wowozik, sőt közülük is sokan már két platformon vannak jelen.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák