Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz tng #16 üzenetére

    Kinek mi mennyire zavaró, nem lehet, hogy ez van a háttérben?

    Nekem van otthon egy 42LF652V és egy 32LF632V és ezek is rendesen belassultak ahhoz képest amilyen akkor volt amikor kivettem a dobozból 2015 decemberében. Folyamatosan frissítve vannak - pont ez a probléma :P

    A "nagyobbik" még nem annyira zavaró, de a kisebbiknél simán megvan amit Stauffenberg is ír, laggos a menü rendesen.

    Feel Good Inc.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz tng #16 üzenetére

    Nem feltétlenül szaggat, csak lassú.

    Érződik, hogy komolyan elgondolkozik a gép azon, hogy át kéne lépni a következő menüelemre. Beállítások menüben végigmenni kínszenvedés.

    Az appokat listázó alsó sáv mondjuk teljesen rendben van. Ezért is fura, mert az agyon van animálva, még preview képeket is bead, de azok pörögnek ahogy kell, de ha a beállítások menüben kotorászok ott brutál lassú tud lenni.

    De ott van a gyári Smart Share app, amivel a NAS-on vagy PC-n tárolt tartalmakat lehet elérni, ott a videók között tallózni szintén szenvedős tud lenni. Nem a könyvtárak hálózati elérése lassú, hanem egyszerűen görgetnék lefelé és a már betöltött elemeknél amikor egyikről a másikra kéne léptetni, egyszerűen van olyan, hogy eltelik 1-2 másodperc is.

    Eleinte simán volt olyan, hogy azt hittem nem veszi a távirányító az utasítást, megnyomtam többször is valamelyik iránygombot, mire hirtelen megint felpörög és akkor már 3-4 elemmel odébb léptet.

    Sajnos nem egyedi eset, ez tényleg ilyen. Súlyos optimalizációs gond van vele és szerintem csak akarat kérdése lenne megírni rendesen (mint mondtam, még csak logika sincs a belassulásban, az "app drawer" vagy minek hívják például szépen pörög). De gondolom kapjam be és vegyek új 2017-es TV-t.

    Hát a frászt, előbb kapcsolom be az Xboxot némi okosfunkcióért... :)

    (#18) TA68: "A webOS-nek valóban kell az erős hardver."

    Ahhoz, hogy ne egymillió év legyen végigmenni a beállításokon? Ne csináljunk már viccet ebből, kérem! :) A 8 éves buta TV-m miért tudott azonnal reagálni arra, hogy a képbeállításokban a kontrasztról átugrok a gammára? Ez simán képes 2-3 másodpercre kifeküdni tőle, mint ami lefagy. Lenyomom még egyszer a gombot és mikor észhez tér már kettőt ugrik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák