Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    "ti használnátok 2018-ban ennyire kis méretű, de a nagyok tudásával megáldott mobilt?"
    Nagyon nem.

    Régen i5-öm volt. Mondtam is: de hülyék ezek az óriástelefonos arcok, mi a fenének nagyobb. Aztán i6-ra, majd i6s-re váltottam. A második nap megértettem, hogy a nagyobb kijelzőnek számomra csak előnyei vannak. Tehát megszokam. Mondtam is: milyen hülyék ezek az extra-óriástelefonos arcok, mi a fenének kellhet ennél is nagyobb telefon, még a zsebedbe sem fér be... Aztán hozzám került kölcsönbe egy i6s Plus. Másnap váltottam is Plusra, annyira szuper volt. A zsebbe is simán befér, csak a svéd zsebbel nem volt igazán kompatibilis, de olyat úgyis ritkán hordok, akkor becsúsztatom a táskába addig. Ez már tényleg "munkaállomás is", nem csak telefon. Gyakorlatilag kényelmesebb rajta egyszerűbb ügyeket intézni, mint egy tableten vagy laptopon. (Pl: mire kivenném a tabletet a táskámból, már válaszoltam is egy emailre a nagy telefonon. Kényelmesen, az átlagosnál vastagabb ujjaimmal mellett is kb. 0 mellégépeléssel.) Többé nem vennék kisebbet. Ismerek időseket is, akik i6/i7/i8 Plust használnak óriási betűmérettel. Nekik hatalmas "plusz", hogy olvasószemüveg nélkül is meg tudnak nézni valamit gyorsan a neten, mikor éppen szükséges. mindezt persze úgy, hogy ott lehet a zsebükben, hiszen ez "még" egy telefon, nem egy böszme tablet.

    Most i7 Plus-om van, i8-at nem tartottam nagy durranásnak, az X pedig kicsi nekem, így én most csakis Xs Max-ra váltanék.

Új hozzászólás Aktív témák