Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz Raysen623 #311 üzenetére

    Köszönöm,nem kell sajnálni, majd szólók ha rászorulok. Ez is egy vélemény. Oké. De az indok még sántít nagyon. Mi köze a szabadsághoz meg a szabad akarathoz. Akkor ha valaki drogot akar venni, de a törvény nem engedi akkor a vásárló szabadságát korlátozzák? :N
    Semmi köze ahhoz. Spanyolba meg pl. elég későn nyitnak ki a boltok. Megszokás kérdése.
    A vásárba meg aki akart az kiment árulni, de nem kötelezte a munkáltató mint ma. Amikor az egyikünk felhozta 90-es éveket, hogy zárva volt minden az volt az indok, hogy hagyjuk a múltat Te meg most felhozod. Nevetséges. És mind mondottam a falusiakra nem gondol senki? Akkor nekik is csorbítva vannak a jogaik? Önző tipikus városi gondolkodás. Nekem egyik verzió se nagy probléma ha figyeltél volna, bár embertársunkra figyelni és meghallgatni, ugyan mit is akarok én? Naiv vagyok belátom.
    Én csak érvelést támadtam. Ezt talán a dolgozóknak kellene eldönteni. Vannak pro és kontra érvek mindkét oldalról és mindegyik érthető. Képzeld nem dolgozom vasárnap és rokonom se, viszont én is be betérek néha Vasárnap a multiba. De én nem várom el önző módon, hogy már csak azért is legyen nyitva, mert én vasárnap óhajtok vásárolni.
    Persze azzal egyetértek, hogy valószínűleg a kormány nem a dolgozók miatt csinálta, hanem, hogy a multik alá rakjon, de az már egy más téma.

Új hozzászólás Aktív témák