Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    Gyanútlanul ülök egy kormányablakban, várakozok. Jé megint egy cikk az intelről, lássuk mit tudnak még elb*szni.

    Hát páran lehet hülyének néztek, mert vagy 5 percig magamban röhögtem :DDD

    Ez szánalmas amit az intel művel.

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Pete55555

    addikt

    válasz csongi #172 üzenetére

    A víz, mert abból lehet oxigén-t előállítani, de oxigénből nem tudsz vizet csinálni (hacsak nincs hidrogén nálad)

    :P

    (#170) Sinesol

    Mi lenne, ha nem az Intelről beszélnénk, hanem arról, amit felhozott? Összedőlne a világ, ha értelmes beszélgetés alakulna ki a fórumon egyik vagy másik oldal sarazása nélkül? :N

    Mi az, hogy ne az intelről beszéljünk? Az intel "véleményéről" van szó a cikkben. Amit a fórum 3/4-e marhaságnak tart. Leírjuk a véleményünket. Igen, ez többnyire sarazás, de ebben a témában nem igazán lehet értelmes, konstruktív vitát folytatni, mert az alap feltevés baromság.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Pete55555

    addikt

    válasz Sinesol #175 üzenetére

    Már miért lenne baromság?
    Mert az. Lentebb kifejtem.

    A tesztprogramok nagyrésze kutyát se érdekel, (de, k*rvára sokmindenkit érdekel) igenis lenne értelme annak, hogy olyasmikkel teszteljenek az oldalak, amiket használnak is az emberek.
    Ez a része igaz....és tesztelnek is az oldalak ilyen programokkal. De egy Chrome elfut egy C2D-n is. Kérlek... ne azzal teszteljünk már egy 10+évvel idősebb procit. Aki ilyet kitalál, az gondolkodik???

    Erről kéne beszélni, nem arról, hogy éppen ki hozta fel.
    Kit érdekel ki hozta fel? Erről beszélünk, hogy egy baromság az egész.

    Tipikus népbetegség ez itthon, sose törődnek a mondandóval, csak azzal, hogy ki mondja.
    Ez lehet így van, de jelen esetben pont nem.

    Nagyon egyszerű a dolog:
    1: Valaki állít valamit.
    2: Emberek min 75%-a hülyeségnek gondolja
    3: Egyértelmű következtetés, hogy Valaki hülye, vagy hülyének nézi a felhasználókat, illetve a saját vásárlóit

    Itt szerintem inkább a második pont valósul meg. De ez már csak hozománya annak, hogy baromságot talál ki Valaki. Ha Valaki mond valami hülyeséget, ne csodálkozzon, hogy hülyének nézik.

    Az, hogy személyesen neked fáj, hogy az intelt savazzuk, az csak a te problémád. De hidd el, ha az AMD mondott volna ekkora baromságot, akkor most azt savaznánk.
    Ja, de hisz az AMD nem mond ilyet, mert neki jobbak a Cinebench értékei. :W

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák