Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz Tigerclaw #58 üzenetére

    "Nem szabad általánosítani. Akárhogy is bontjuk nemzetekre, bőrszínre, vallásra az emberi fajt, azt találjuk, hogy mindenhol ugyanannyi százalékban fordulnak elő tisztességes emberek, bűnözők, okosak, buták, és persze nem így feketén fehéren, hanem mindenféle árnyalatban, a szenttől a tömeggyilkosik, a zsenitől a hatökörig."

    Pont hogy te általánosítottál és még rosszul is. Átgondoltad mekkora butaságokat írtál? Pl. iszlám országokban alig van főiskola, vagy bármely komoly intézmény, nem hogy zsenik nincsenek, mivel nem tudják őket kitermelni, de úgy kell mindent nyugatról importálniuk, főleg az elmaradottabb környékeken ahol a sharia törvény működik, kisebb kihágások miatt is teljesen törvényes az emberölés, Afrika nagy részéről már nem is beszélve. Miközben civilizált keresztény, vagy nagy múltú folyamatos ősi kultúrával rendelkező országokban, pl. Dél-Korea, Japán, ott még az autódat sem lopják el ha nyitva hagyod. Ezt pl. Svédországban és Németországban is megtehetted még úgy 10 éve, ma a sok bemigrált barbárnak köszönhetően, már nem.

    "Az első másodpercben sem volt semmi előítéletem feléjük. Én szidtam a mi szeretett vezérünket, ő meg az övéket. Ez is egy közös pont volt. :P"

    "Hátha a "szidalmazás" mint cselekedet lehet közös pont, akkor valóban az, hiszen ha csak ész nélkül szidtok valamit, de nem magyarázzátok meg miért, akkor valóban nincs valós megalapozott vélemény, amibe a másik, vagy bármilyen gondolkodni hajlandó ember bele tudna kötni, ergo nem alakul érdemi vita és a két szidalmazó fajankó így örülhet egymásnak! :DDD

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák