Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Busterftw #421 üzenetére

    Esetleg nézd meg, hogy milyen szerződéseket kötött az állam a Microsofttal. Nem véletlen adnak pl. az iskolásoknak ingyen licenceket... Ilyen vagy olyan módon, de ki van az fizetve a cégnek...
    Árukapcsolás van, nem azért használnak pl. office365-öt mert az olyan jó, hanem mert bele van nevelve az ember. Van akinek ez tetszik, nekem nem mert előnyét nem látom, miközben fizetni kell érte.

    PuMbA: Intel E3950 SMARC-ról se tudsz átmenni úgy E3940-re, hogy pl. működjön utána a hang, pedig nem sok eltérés van a két cucc között... Újra kell rakni. Neked csak szerencséd volt eddig. ;) Valamint tegyük hozzá, egy Win10 SSD mentes gépben sokmindennek nevezhető, de gyors gépnek nem. - márpedig elég sok SSD nélküli lapotot adnak el vele együtt ma is...
    A vírusokról meg annyit, hogy ma sokkal több fertőzött weboldallal találkozhatsz, mint 15 éve. A kérdés messze nem idejétmúlt, sőt. Ismét csak annyit tudok mondani, hogy neked eddig szerencséd volt.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák