Új hozzászólás Aktív témák

  • Pollux66

    tag

    Szinte soha nem kommentelek sehova de most kicsit kiadom magamból a frusztrációmat. Lépten nyomon itt és más gamer hazai és külföldi komment szekciókban olvasom a többségében hozsannázó hozzászólásokat és ez rohadtul elkeserít.
    Jönnek szembe meme-ek a jóságos fehér lovon vágtató Gandalf aka Microsoft megmenti az eltévelyedett megmérgezett elméjű Theoden királyt aka Act-blizz. Mindenki örömmámorban úszik juppí game pass yuppí köcsög sony, örök élet ingyen sör boldogan éltek míg meg nem haltak naplemente végefőcím. Eközben én úgy érzem magam mint a Hülyék paradicsomában a csávó hogy nem hiszem el amit látok. Hogy lehetnek az emberek ennyire rohadtul ostobák?!
    A történelem során soha büdös életben nem volt még olyan hogy az egyszerű halandók jól jöttek volna ki az ilyen gigafelvásárlásokból. A microsoftnak világos a taktikája nem lévén megfelelő mennyiségű IP-vel boldog boldogtalan játékfejlesztőt és kiadót bekebelez ezáltal xbox-PC exklúzívvá tesz. Nem is az utóbbival van a baj. Hanem az őrült tempójú monopólium szerzésről. Vegyük sorban övék a vas, övék a platform ,övék a kiadók, övék a fejlesztők. Persze lehet azt mondani hogy de hát a sony-nál is így van....na ja de hány stúdió hány fejlesztő csapatáról beszélünk? És ezek után a szerintetek a Sony mit fog lépni? Elkezdi felvásárolni a keleti csapatokat Capcom, Sega, BANDAI NAMCO, Square Enix? és mi lesz a vége 1-2gigavállalat fog mindent kontrollálni.
    Azt nyilatkozta Phil Spencer hogy hagyják a csapatok hogy megcsillogtassák a kreativitásukat és nem szólnak bele a működésükbe :D ....ühümm persze. Ez üzlet semmi több. Ha vmi nem termel lóvét kasza....főleg egy ilyen volumenű felvásárlás után jönnie kell a számoknak. Meg hogy belső strukturális átalakítások lesznek a főnökségen belül meg élhetőbb munkakörülmények blablaba.....aha ezért marad a valagán ott ahol van Kottick.
    Microsoft lett a játék világ Disney-je .....és persze valakinek bejönnek a futószalagon érkező copy/paste képregényfilmek is értem én! Hát egészségükre!

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák