Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Jester01 #53 üzenetére

    Biztos én vagyok tök béna (bár egy pár TD játékot végigvittem már...), de pl. a - kezdetben bejövős - Cursed Treasure 5. pályája számomra megoldhatatlan. Nincs beépíthető terület, ergo nem lehet tornyot lerakni (vagy csak én nem találom?). Gondoltam újrakezdem, és rágyúrok a plusz kezdő manára, de így csak annyi változik, hogy a 3. körben viszik el az összes gyémántot az 1. kör helyett... Egy toronnyal nem tudtam csodát csinálni.
    A Flower Defense tök ugyanaz, pepitában (annyi különbséggel, hogy ott már rendszerint az első pályán megszívom).

    Tényleg én vagyon maradi gondolkodású, vagy ez a "normális": már egy TD játék sem az egyszerű "pakold le a tornyokat" elven működik; muszáj erőltetni a plusz trükköket, amire vagy rájön az ember, vagy nem?!? Ehhh...:(

    Ui.: netes videót meg keressen akinek nincs jobb dolga...

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Jester01 #53 üzenetére

    Durva, de utólag visszamenve sem lehet minden pályát kapásból végigtolni.
    31es szinten vagyok és elakadtam, a 11es pályán a főmufti állandóan eljut a fészekig és elviszi fél centivel az egyik követ..a megoldás az lenne, ha 4 meteoresőt tudnék rátolni mielőtt odaér, de annyira szerencsétlen a játék, hogy nem lehet ilyen gyorsan kattintgatni..lehetne egy gyorsbillentyű az adott spellekre..
    Amúgy klassz játék, pár éjszakába nyúló órám ráment már :D

Új hozzászólás Aktív témák