Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz #16820480 #22 üzenetére

    Eddig nem próbáltam, most ránéztem, és csak drágábban találtam ott szállást balatonra, mint amennyiért végül foglaltunk a szallas.hu-n, vagy amennyiért most találni. Persze lehet korábban kellett volna nézni, és mostanra már elvitték az olcsóbbakat, majd nézek egy távolabbi időpontot és célt is.

    Más:
    Egyébként - és itt egy erősen első benyomáson alapuló, nagyon szubjektív vélemény következik - eléggé hulladék az oldal felépítése (mármint a kódja/sebessége). Igaz, hogy a munkahelyi szerényen szólva is szar pc-n nézem (ahol 3 fül megnyitása esetén is már újratölti a lapot az első fülre visszalépve, valamint a YTube még 240p-ben sem fut zökkenőmentesen), de az oldal megnyitása után sokszor fél percet kell arra várnom, hogy be tudjam írni amit keresnék. Mert ugye a keresésnél fontosabb, hogy 5mp-enként másik háttérkép legyen... és ez gyakorlatilag le is rohasztja a gépet. Ha ezen már sikerült továbbjutnom, akkor néhány esetben írhatom be újra, mivel random módon elfelejti (vagy nem tudom mit csinál). 1-2x majdnem sikerült is végigírni egyben pl. azt hogy Balatonboglár, de inkább a ~1.5 betű/mp a jellemző :DDD És ezután volt, hogy akár másfél-két percet is vártam a találatokra :U :(((
    Hiányolom továbbá, hogy napi árat látok, nem a foglalandó napok számának megfelelőt, és hogy nem tudom ár szerint sorba rendezni.
    Kis túlzással mire itt eljutottam addig, hogy az első ajánlatot meg tudtam nyitni, booking-on vagy szallas.hu-n már szinte le is foglaltam.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák