Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz joey04 #78 üzenetére

    :DDD
    Nálunk a kocsiból is ki van szedve a vontatókötél és csak Lightninggal vontatunk. Nyáron mikor akácfákat vágtam ki és csonkoltam, 5 darabot megcsomóztam és azzal engedtem le a rönköket is. Vannak ezek a szutyok noname Alin kapható szövettel burkolt kábelek, dzsunka gyártóktól, de azok egyfelől olcsók, másfelől még akár tempós adatátvitelre is képesek, nem utolsó sorban még színesben is vannak. Hogy kiszolgál több generációnyi eszközt mielőtt eltörne, az meg elfogadhatatlan. Ilyet normális ember nem akarhat, ez szembe megy minden józan döntéssel. Jó kis fehér mocskolódó, morzsálódós, szakadós, retek drága kábel. Ez kell a népnek. :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Zanik

    addikt

    válasz joey04 #78 üzenetére

    Akkor magyarázd már meg nekem, hogy miért látok annyi embernél nem gyári töltőkábelt?!
    Vagy hogy miből élnek meg a kábelgyártó cégek, ha mindenki boldog a telefonhoz adott gyári kábellel?! Miért van egyáltalán ekkora kínálat kábelekből, ha nincs rá kereslet, hisz soha senkinek eszébe se jutna lecserélni a remek gyári töltőkábelt?!

    Nem egy rokonomnak rendeltem minőségi harisnyázott kábelt (nem alis dzsunka szart!), mert a telefonjaik mellé adott fillérekét legyártatott szarok fél-egy éven belül a megtörtek, kiszakadtak (főleg a csatlakozók közelében). Volt köztük Samsung, Sony, Xiaomi és OnePlus is. Előbb-utóbb mind megadta magát. Szerinted nem gyengék? Akkor mégis minek hívjak egy olyan tartozékot, ami a készülék élettartamának harmadát-negyedét bírja csak?!

    7 éve vettem egy Ozaki L100-as lightning kábelt, napi használatban van, nem kíméltem, mai napig semmi baja. Jah, hogy 6.000 Ft volt?! Így is töredéke volt a telefon árának, és már a harmadik iPhone-t szolgálja ki, tehát most már lenne 3db gyári kábelem, ha a készülékek eladásakor nem adtam volna oda őket a telefonnal együtt, kibontatlanul!

    Van helyettük az Ozaki, meg most még egy gyorstöltőhöz való Type-C Anker, és nekem ez a kettő bőven elég, így köszönöm, de nem kérem a “minőségi” tartozékot a telefon mellé.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák