Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    Nem értem a Most Wanted 2012-t miért hurrogja le mindenki. Fogtam, feltoltam boxra, kipróbáltam...Öcsémmel azóta tök nagy kedvenc.:) Elég szubjektív, de rohadt jó zenék vannak benne (calvin harris, deadmau5, above&beyond, rudimental stb stb), a grafika még boxon is elég odavágós, az irányíthatóság szerintem rendben van. Állati jól meg van csinálva ahogy a lámpák fénye tükröződik az úton. Nekem az is tetszik, hogy kis tétlenség után leáll a motor, gázadásra ráadja a gyújtást, és indítás, nitrozáskor vagy zárt térben száguldozáskor pedig változik a zene hangszíne. Azt felejti el mindenki, hogy ezek még mindig csak játékok! Nem kell és nem is tudják a valódi autóvezetést szimulálni. Pl boxon a joy-al eléggé szögletesen lehet csak bevenni egy-egy kanyart, mert nem fokozatmentes mint a valódi kormány. Meg most azért ha belegondoltok, mekkora ökörség, hogy gyorshajtás miatt swatosokat küldenek ránk a játékban. Rém unlamas lenne, hogy ha minden full valóságos lenne, mert a verseny az első villanyoszlopig tartana, aminek 150-el nekihajtva kiflibehajolna a motorház.

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Raggg: Igen, ebben igazad van.:) Annyit próbáltam csak mondani, hogy attól, mert meglévő elemekből építkezik, még nem rossz. Nagyon újat úgysem tudnak kitalálni, a téma és a műfaj maga eléggé adott és kötött.:) Szerintem a dolgot ott rontották el, hogy nem kéne minden évben NFS-t kiadni, pont ezért mert, ennyire nincs új a nap alatt. Ui: Nekem a Shift pl abszolút nem jött be. Ez a hűde nagy szimulátor feeling, ami azt jelenti, hogy az autó totál irányíthatatlan, háát....no komment:)

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák