Keresés

Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz wwenigma #111 üzenetére

    jelzem nincs igazad, csak próbálsz belemagyarázni olyan dolgot ami nem igaz.már azt is megbánbtam hogy hozzászóltam. örülök neki hogy üldözési mániát is adnak az E cigihez.

    "Ezzel az a gond hogy a nikotin függőség ugyan úgy megmarad, ami a cigarettázás legnagyobb "káros anyaga"ezek az emberek továbbra is rengeteg pénzt áldoznak a dohányzásra, a függőség csillapítására."
    nehéz értelmezni gondolom, főleg az idézőjelben foglalt átvitt értelmű szókapcsolatot.
    nikotin függőségre gondoltam mint káros anyag, átvitt értelem, azt kellet volna írnom hogy káros hatás.de gondolom most majd megmagyarázod hogy romba akarom dönteni az e cigi piacot, és a nikotin függőség nem létezik és 8 éves kortól ajánlott.. na pá.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • kpityu2

    őstag

    válasz wwenigma #111 üzenetére

    Nem, én arzénes vízben utazom. Sajnos nehéz áttörni az előítéleteket, pedig közismert az arzén fiatalító hatása, helyes felhasználás esetén. Persze itt is előfordulhatnak túladagolások, de ez elenyésző eset. Főleg nem kellően tudatos fogyasztóknál fordult elő szórványosan.

    Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

Aktív témák