Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz cor #20 üzenetére

    Azokat meg végképp nem értem akik év játéka címre helyezik, hát nemtudom szerintem köze nincs ahhoz, kétszer elsütni ugyanazt ez már alapból nem lehet év játéka. Egyébként ebbe a mulitra kihelyezett dologban van vmi amit mondtál, mivel rengeteg csak multis játék van és sikeresek is, szóval mondhatni ez is egyfajta belemagyarázás abba hogy értelmes singlet egy jó ideje nemtudnak összehozni. Én is ezt mondom azért fognak átállni erre mert újabb, így el is mondom a 4-nek hamar vége is lesz, talán eddig a cod2 ami sokáig él a mai napig valszeg azok játszanak vele akiknek a 4 nem jött be vagy az 1-be meg bénák voltak
    A nagy prok meg pláne el fogják felejteni, azok kötelességüknek érzik a váltást. Én egyszer elkezdtem akkor abbahagytam szarul is ment gépen stb, egyszerűen nem érzeztem azt a késztetést hogy ezt most tolnom kell, majd lett új gép azzal kipróbáltam ugyancsak félbehagytam (inkább multizgattam vele), majd egy 3 hónapja mondom nah végigcsinálom és végigtoltam, persze itt is előfordult hogy 2 hétig nem is toltam vele, nem köt le annyi időre végülis mész és lősz ezt kell csinálni végig, ez meg unalmas mint a picsa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák