Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Trub #11 üzenetére

    Hát én csak azért mondom ezt a 10 éves témát mert az első rész óta egyre könnyebb a játék az alap dolgok megmaradtak de sokmindenben könnyítettek rajta és ennek csak az az oka lehetett hogy a sírt a szájuk kicsiknek hogy szar ez a játék béna vok benne nem kell, és gondoltak egyet az iw-sek hogy ha mégkönnyebb lesz akkor a gyereknek is jobban fog menni és ez mivel egyenlő hát mégtöbb bevétellel, szóval abban van vmi hogy ők az elsődleges korosztály akit megcéloznak ettől még játszhat vele akárkinek az apja. A WaW az kb annyiban különbözik a többitől hogy nem az iw csinálta ettől függeltelnül mindenben maradt cod, sőt egy az egyben egy cod4-et kaptunk, szóval ha vki sokat tolta a 2-vel meg a 4-el akkor nem értem az 5-be mit nem eszik, ugyanolyan mint a többi, max annak aki unja a Világháborús témát. Én személy szerint a 2-vel multiztam sokat, de akárhogy is nézzük ugyanazt művelik mint az EA az NFS-el, persze multi nélkül tényleg nem érne sokat a játék. Nem értem minek ennyi rész ha 4-el befejzték volna akkor még azt mondom ok jó volt ez a modernes dolog de minek még ennyi cod kényszert éreznek egy újabb rész kiadására vagy mi? Meg a másik dolog hogy a multin van a hangsúly ok de utána jönnek nagy profik akik a saját ízlésükre átmoddolják a játékot, már érzem előre hogy ugyanaz lesz mint a 4-nél, promod és a többi. Ez az évente jövő kiadás meg csak azt eredményezi hogy egyből az újra áll át mindenki és az előzöt meg le se szarják majd.

Új hozzászólás Aktív témák