Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zOMG

    csendes tag

    Hát nem tudom nekem eddig az összes nvidia karim behalt 3 év után..Asus notiba az egyik :) a 8800gtx em az is meghalt az asztaliba anno. Két emberről tudok akik fejenként ugyanígy elfogyasztottak két 8800 ultrát és az egyik egy másik gtx et meghúzva sose voltak mind más gyártótól, szóval az se egyedi eset. Azóta Ati van :P

    Az én Asus notebookomnak szériahibás széttörő háza volt stb több embernek láttam már széttöredezni az asus noti házát:) pedig más tipusu volt, ezért jók a tartóstesztek.
    És hogy szar e az Asus? hát haveroknak van Msi, Hp, Fujitsu ami így hirtelen eszembe jut mindenkinek volt már vele gondja, mindegyik vas meglátogatta a sz@rvizet.
    Tehát feleseleges 1 gyártót szidni mert szerencsejáték ki milyen minőséget kap és mint a példa mutatja nem csak az alsó árfekvésű cuccokra vonatkozik ez a mai világ erről szól egyiknek se az érdeke hogy Te sokáig használd a laptopod ártól függetlenül. Mindegyiktől ugyanazt kapod kb. A gari után a legtöbb úgy is kileheli a lelkét ha nem és birja akkor szerencsésnek mondhatod magad. Ez az én véleményem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák