Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilajoska1

    őstag

    válasz weberzolee #50 üzenetére

    Aha és gondolom 2 éves csúcsmodelhez hasonlítod az akkori iphonet! Az én Sony Z1-em még mindig azon a szinten van mint Iphone 5s Ios10bamit sűrűn próbálgatok. Sajnos az 5s viszont olyan mikro laggokat tud prudukálni beállítások menüpontban is hogy azt rossz nézni. Volt nálam hosszabb ideig egy I7 plus is. Az ugyanez Ios 10-el. Ennyit a híres Ios-ről.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz weberzolee #50 üzenetére

    Érdekes ez a sebesség kérdés dolog, mert máshol meg pont azt hallani az ájfón tulajoktól, hogy a régebbi készülékekre érkező "kötelezően választható" frissítések gyakorlatilag fájdalmasan lelassítják őket.

    Alma tulajként könnyű azt mondani hogy "egy androidos telefon" csak a probléma ezzel az hogy ez egy igen tág halmaz...

    Én nem vagyon iphone fan, páromnak van, imádja (én azért párszor már összetörtem volna, ha az enyém lenne), de nyugodt szívvel mellé merném tenni a belakott Oneplus-aimat, hogy mennyire is lassultak le egymáshoz képest. Az árukat meg sem említem...

    TELEFONKÉNT meg nem szeretném jellemezni az Iphone-t de ha nagyon bele akarunk menni efféle összehasonlításokba, akkor egy átlagos 10 éves butafon, vagy mondjuk egy 3310-es Nokia sírva-röhögve hugyozza ketté kb. az összes eddig megjelent iphone-t/smartphone-t együttvéve használhatóság szempontjából :U (Én pl. elég hardcore smartphone felhasználó vagyok, de nagyjából havi 10-20 percet használom a telefonomat "telefonálásra" ...)

    ----

    A topic margójára pedig csak annyit szeretnék odabiggyeszteni, hogy ugye nem felejtettük még el, hogy az Apple az amerikai cég ugyan, de az iPhone az kínai telefon? :)

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák