Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz sz.balazs.95 #2 üzenetére

    úgy ám, és ugye mivel ChromeOS kompatibilis, ezért okkal feltételezhetjük hogy fullos Linux disztrókkal is működnie kell.

    ez nekem egyelőre tök szimpi, még az se kizárt hogy beszerzek egyet, elvégre nem lenne baj ha mondjuk nem PCIe switchekkel kéne már megoldanom az asztali gépem bővítését. ehhez lényegében csak egy Thunderbolt vezérlő meg egy DP-képes videokártya kell és jók vagyunk, máris kiváltottam egy Ethernet-vezérlőt meg egy, csak a videokimenet miatt bent lévő videokártyát. így lényegében két PCIe slotra (amiből az egyik elég hogy x1 legyen) leredukáltam legalább 3 eszközt úgy hogy még nyertem mellette plusz IO-t is.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • sb

    veterán

    válasz sz.balazs.95 #2 üzenetére

    Ha erre lenne valami egyértelmű leírás annak én is örülnék. bár a TB engem nem érint de "fordítva" is látok dokkolókat amiket TB-snek árulnak (jellemzően olcsóbban) és kérdés, hogy mit tudnak a sima USB-s szabványokból.

    Tudtommal a DP alt mode TB alatt is ugyanúgy létezik, a töltés már kérdés számomra, hogy ugyanaz a PD szabvány-e... meg maga az átvitel/lane-ek használata az alapkérdés mivel a TB3 pl. 40Gbps, szemben az USB szabvány alatt használt 10-20Gbps-sel.
    (Ott fordítva biztos működik a dolog, ha TB csatiba tudsz TB valamit akkor 40-et tud, ha sima USB-s eszközt akkor 10 /20-at a ráírt verziótól függően.)

    ON: Én még 100USD körül is sokallom ezt. Egyetlen pozitívumnak a 3 display kimenet tűnik de még azokban sem túl erős egyenként.

Új hozzászólás Aktív témák