Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz gejala #28 üzenetére

    Nem tudom miért baj hogyha a nagy fanok maradnak csak és azok meg együtt játszanak? Legalább már ez is szűri a nem oda valókat. Lesz 30.000 igazi nagy fan. Nem fogok érte sírni, ha 15000 horda és 15000 allis igazi játékos fog egymás ellen harcolni!!! 8)

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • Whysperer

    addikt

    válasz gejala #30 üzenetére

    1 : Igen ,de Vanilla pont az a réteg nagy %-ban akik jelen pillanatban nem játszanak. mondjuk mint az Én csapatom. 10-en vagyunk régi motorosok . Ebből 2-n játszunk most is és 8-an Classicra jönnek vissza. Szóval. Azok a játékosok jönnek vissza sokan akik BFA-ba nem játszanak ,de ide meg jönnek. Szóval evvel csak régi játékosokat is csalnak vissza. Aki meg vissza megy BFA-ból BFA-ba az eddig is volt é slesz ,de aki csak Classic miatt jön vissza és marad az EXTRA.

    2: 30k nem az összes Vanilla játékosra értettem ,hanem a / SERVER

    3: Régi motoros nagy %-a mint mondjuk ÉN előfizetek akár játszok naponta akár nem ,mert 10 euró nem igazán érdekel egy hónapra dolgozó ember ként és amikor van időm belépek PVP meg elszórakozom és ennyi. Van olyan konkrét ismerősöm aki már rég nem is játszik PC-n ,de csak Classicra össze rak egyet ,mert az megér neki ennyit,hogy a OFFICE pc helyett most legyen. Eddigi LK óta lévő Összes kieg nem bírta rávenni,hogy játszón. ( őszintén 2 gyerek mellett Én sem tolom naponta ,de mindig felvan töltve ,ha van kis időm beugrok elvagyok .. Régi guild tagokkal dumálgatok meg hülyülünk) Szóval a játék megmaradt jó szórakozásnak és játéknak, mégha kevés is az időnk rá. az X euró havonta meg nem tétel. Még mindig több szórakozást nyújt ez a játék mint sok sok más... max dotázni szoktam néha még

    Classic meg ráadásul pont az lesz amire nekem szükségem van nem Ap farmolásra ,hanem nem hajt a tatár. RÉGI csapattal BG aztán jót nevetünk mint anno. Nem ez a farmodl az AP-t meg franc sem tudja mit . raid jön 3 hetente meg semmire nincs időd. nyugdíjas tempó pont élvezni fogom ,Ki questelem amit anno nem bírtam stb.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • Whysperer

    addikt

    válasz gejala #32 üzenetére

    Rendben. Inkább lesz ez a Classic PVP és sima co-op modos RPG.. mint anno. ahogy a Dota 2 meg a cs go is unlimited mert nincsen két ugyan oylan Kör. mindig máshogy győzől vagy vesztesz.. a BG fightok jók lesznek , ahogyan most is mennek 15 év után az AV/AB/WSG is. Szóval megnézed a PVP a specek stb-n kívül nem változott .. csak ügyesebbek lettünk kb. Tapasztaltabbak. Itt nem tudod kiszámítani mint egy boss fight ,hogy 1-2-3 jobbra 4-5-6 előre stb. most fúj a boss stb. Vanilla PVP fun volt és most is az lesz erre 5000 ft-ban itt fogadok veled

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • hemaka

    nagyúr

    válasz gejala #34 üzenetére

    en csak magambol kiindulva tudok nyilatkozni, hogy nalam valoszinuleg nem
    lesz 24/7-be porgetve, szoval le leszek maradva, mint a borravalo, a hullamon fognak ulni parszor aztan ott hagyom a csaba az egszet. 😂

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz gejala #34 üzenetére

    karriert meg a családot félre lehet tenni, az lesz máskor is. Vanilla WoW egyszer volt, és most egy hatalmas csoda hogy mégegyszer lesz. El kell döntened, hogy önmagad és a játékélményed a fontosabb, vagy valami más amit azóta ráderőltetett a társadalom.

    /s

  • Whysperer

    addikt

    válasz gejala #34 üzenetére

    Szóval elfogult vagyok ,mert korombeliekkel fogok játszani és és egy Classic topicban erről beszélünk ,hogy valaki nem játszana MMO-t. Azét elfogult vagyok ,mert mondjuk család mellett azt választom ,hogy belépek 1-2 BG-re vagy classicot ki questelem amire régen nem volt időm? Ez elfogultság? :)

    De most ez olyan beszégletés kettönk között ,hogy Én egy WOW Classic topicban arról beszélek ,hogy örülök,högy jön a Classic Te meg arról ,hogy nem kell senkinek a Classic. Mintha egy BF 5 topicba azt ecsetelném az ottani emebreknek ,hogy Ők csak az elfogultság miatt vannak ott pedig a 64/64-es FPS-nek nincs értelme és azzt ecsetelném nekik,hogy Én nem fogok evvel játszani. Szép és jó és értelem a Te részleteidet csak azt nem értem ,hogy - MIÉRT ?

    Most sétáljak el egy SUSHI bárba és krédezzem meg mért vannak pálcikák? Szép é sjó volt 1600-ban ,de ma már senkti nem érdekel? Vagy csak próbálom megérteni mit szeretnél egy WOW classic topicban közölni azzal ,hogy a MMO-nak ninc sértelme. Telejsen arra emlékeztet mint annó a WOW meghalt szlogenre. :)

    Én nem fogok 24/7-be játszani,mert családom van ,de nekem pont jó szórakozás lesz a CLASSIC mint ez a BFA mondjuk a ennyi kb. Ott elvagyok néha abarátokkal . Mint ahogy Most is elvagyunk heti 1x 2x 1-2 óra aztán ennyi körülbelül. Má rmost tudjuk ,hog ynem elszünk 14-es rankon stb. ,de a 12 meglesz és tudjuk nem fogunk raiden farmolni Sulfurast hanem elég csak az AV Mace. De jó szórakozás lesz. Újra.

    Elfogultság egy Classic topicban örülni a Classic remakenek . Akkor legyen az.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák