Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz gejala #34 üzenetére

    Szóval elfogult vagyok ,mert korombeliekkel fogok játszani és és egy Classic topicban erről beszélünk ,hogy valaki nem játszana MMO-t. Azét elfogult vagyok ,mert mondjuk család mellett azt választom ,hogy belépek 1-2 BG-re vagy classicot ki questelem amire régen nem volt időm? Ez elfogultság? :)

    De most ez olyan beszégletés kettönk között ,hogy Én egy WOW Classic topicban arról beszélek ,hogy örülök,högy jön a Classic Te meg arról ,hogy nem kell senkinek a Classic. Mintha egy BF 5 topicba azt ecsetelném az ottani emebreknek ,hogy Ők csak az elfogultság miatt vannak ott pedig a 64/64-es FPS-nek nincs értelme és azzt ecsetelném nekik,hogy Én nem fogok evvel játszani. Szép és jó és értelem a Te részleteidet csak azt nem értem ,hogy - MIÉRT ?

    Most sétáljak el egy SUSHI bárba és krédezzem meg mért vannak pálcikák? Szép é sjó volt 1600-ban ,de ma már senkti nem érdekel? Vagy csak próbálom megérteni mit szeretnél egy WOW classic topicban közölni azzal ,hogy a MMO-nak ninc sértelme. Telejsen arra emlékeztet mint annó a WOW meghalt szlogenre. :)

    Én nem fogok 24/7-be játszani,mert családom van ,de nekem pont jó szórakozás lesz a CLASSIC mint ez a BFA mondjuk a ennyi kb. Ott elvagyok néha abarátokkal . Mint ahogy Most is elvagyunk heti 1x 2x 1-2 óra aztán ennyi körülbelül. Má rmost tudjuk ,hog ynem elszünk 14-es rankon stb. ,de a 12 meglesz és tudjuk nem fogunk raiden farmolni Sulfurast hanem elég csak az AV Mace. De jó szórakozás lesz. Újra.

    Elfogultság egy Classic topicban örülni a Classic remakenek . Akkor legyen az.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák