Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Alex_ #766 üzenetére

    hát a zsebérzékelés nekem nem lett jobb.

    ez is nyilván felhasználófüggő
    akin feszes a farmer seggen ott nem lesz gond. nekem lazák a nadrágjaim főleg mert koronaHO alatt lehajítottam vagy 15 kilót. ettől időnként mocorog a telefon farzsebben és hát ma is ahogy sétáltam haza a seggem dj-t játszott a spotifyon.
    ezt nem szeretem.
    az ujjlenyomat tényleg javult de nem 100%os nekem.

    az akkuidő nálam abba esik ami sok rövid használat mellett katasztrofális. 3 óra sotot nem nagyon érek el. ha késő este érek haza akkor a vonaton már van hogy választanom kell hogy lesz végig zene hazáig vagy netezgetek félútig onnan viszont pá.

    de a mérete miatt még így is szeretem.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Alex_ #766 üzenetére

    " ... de lehet ez meg fogásfüggő."
    Ne legyen az! Egy közelségszenzort már évekkel korábban is meg tudtak csinálni tisztességesen.

    Egyébként - ennél a készüléknél - mi is a "zseb mód" lényege?

    #767 fattyu
    " ... koronaHO alatt lehajítottam vagy 15 kilót ... " - de irigyellek! Nekem 6-8 jött fel, és rettenetesen "puha" lettem. Sajnos ennek más oka is van, nem csak az, hogy - kis túlzással - ki sem mozdulok itthonról.

    " ... az akkuidő nálam abba esik ami sok rövid használat mellett katasztrofális ... "
    Ezt még mindig nem értem, hogy hogyan lehetséges. Illetve arra tippelnék, hogy a CPU governor és/vagy az I/O scheduler hibás. Anno - mikor még az aktuális telefonomon volt root - sokat játszottam ezekkel a beállításokkal. Csodát lehetett művelni vele, ha az ember megtaláltam a felhasználási profiljának megfelelőt.

    #773 beadzo
    "Nekem is problémás a zsebmód. (...) többször előfordult, hogy a segélyhívási információk fogadtak feloldáskor, vagy be kellett írnom a kódot, hogy feloldja a sok "sikertelen ujjlenyomatolvasás" után."
    Fú, ez nagyon gáz! Alapvetően nem vagyok egy idegbajos típus, de ha a régi - egyébként tökéletesen működő - telefonomat lecserélném, és az új ilyeneket produkálna, akkor nagyon fel tudnám b@**ni magam.

    "Az akku nekem nagyon kellemes csalódás,(...) pedig esténként sokat nyomogatom ... "
    Ez ráerősít arra, amit K82 is írt / tapasztalt. Vagyis, fura mód, aktív(abb) használat mellett arányaiban kevésbé merül.

Új hozzászólás Aktív témák