Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz haloli9 #966 üzenetére

    & #969 thxer

    Elég nagy baj az, hogy mára eljutottunk oda, hogy egy-egy ilyen készülék teljesítményét csak nagyon korlátolt ideig lehet kiélvezni.
    Thxer, ahogy írod én már egyes ultrabook-oknál is forgattam a szemem, mikor először hallottam arról, hogy gyakorlatilag nagyon hamar visszaveszik a "tüzet". Ezeknél az eszközöknél hatványozottan igaz, hogy komoly csalódást tud okozni az, mikor a tájékozatlan vevő csupán a számok alapján vásárol, aztán az első videó render-elés alkalmával jön a meglepetés...

    Visszatérve a telefonokra. Szvsz. ami nem megy, azt el kellene engedni (pl. 4K videózás), és visszatérni ahhoz a teljesítményhez (mert a throttling azért régen nem, vagy nem ennyire volt jellemző, mint manapság), ami mellett - pl. a manapság egyáltalán nem ritka meleg nyarak alkalmával is - használható marad a készülék.

    #967 K82
    Nem akarnék okosabbnak tűnni, mint amilyen vagyok, de nekem úgy rémlik a Samsung-nál is van háztól-házig gar. A Huawei-nél pedig posta szolgáltatás (és talán itt is van háztól-házig). A Magyarország → Csehország → Magyarország időben szvsz. egyszerűen túl sok. Egy olyan nagy cég, mint az Asus, már igazán megoldhatná ezt itthon.

    #970 Hallosz
    Az az éjszakai - üresjárati fogyasztás - nagyon durva.
    "A feloldás 10-ből 4 sikeres." - fólia volt rajta?
    "Amikor hívtak, akkor előbb fel kellet oldanom a záróképernyőt ... " - ez komoly? Másnál is így működik? :F

    #980 undercover
    Szerintem túl sokat vársz a 12-es droid-tól. DE, ne legyen igazam (ill. neked legyen)! :R

Új hozzászólás Aktív témák