Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Schuler888 #351 üzenetére

    Szóval csak a negatív vélemények relevánsak? Ahogy Janeszgol is írja, honnét tudod hogy pont az az őszinte vélemény? Ugyancsak szerintem az első tulajdonosok között voltam, és már első nap írtam, hogy kamerában nem éri el egy Pixel szintjét. A tesztet írom róla, ott demonstrálva lesz rendesen. Ugyancsak most zártam be a Youtube-t 5 óra 9 perc után. Közepes (normál használat) fényerőségen + közepes hangerőn. 35%-t csökkent az akkumulátor töltöttsége. Nem túl életszerű felhasználás, de nekem ez bőven megfelel. Biztos, hogy lehetne jobb de nem érzem, hogy rosszabb lenne mint a P4 esetében. Ugyancsak amíg a Pixel rendesen melegszik némi multi-tasking (értsd: gmaps, hívás +böngészés), addig ez az Asus ezt a fajta felhasználást minden probléma nélkül teljesítette minimális melegedés mellett.

    Szerk. AnTuTu sokadszori futtatása mellett mondjuk tényleg képes melegedni. Ugyancsak 5G-n csüngve + max. Képfrissítés-t bekapcsolva "tud" merülni. De aztán megint eljutunk az életszerű felhasználáshoz.. :D

    Ugyancsak habár a készüléken van értesítési LED.. szerintem irtó hülye helyen van. Szívesebben láttam volna a készülék tetején a hangszóró mellett. És igen, szerintem is van létjogosultsága AOD mellett :)

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák