Új hozzászólás Aktív témák

  • zordi

    tag

    válasz <Adamsky> #1344 üzenetére

    Én is a gsm modemre gondolok.
    Igen nekem a céges vodafone privát telekom, páromnak céges Telenor privát telekom. Amit leírtam legfőképpen a vodafone hivásaira irányul. A telekomon látszatra kevesebb térerő pálcika van,de stabilabb a hívás.
    Nulla: 2 perces beszélgetést nem tudsz szakadozás vagy újra hívás nélkül lebonyolítani. Sms bejövő kimenő rendbe
    Dupla nulla: Felveszik és megszakad utánna fel perc mire ujra tudsz hívni kicsngesek hosszúak már már leraknád mire valami történik. Sms kimeno- bejövő valamikor megkapod-megkapjak vagy sose
    Tripla nulla: lesed a képernyőt milyen fasza a kijelző. Sms ről ne is álmodj. Soha nem tudjak meg hogy kerested őket.
    A xiaomirol azert nem írtam total rapszodikus vagy jo vagy nem egy azonos tipuson belül pl 2db mi 11 ből 2 nullás 1 tripla nullas. Mi 11 lite bol ugy szintén aztan volt még pococ stb de nem ragozom.
    Mivel samsung parti vagyok es soha nem adtam fel hogy egyszer jó lehet ezert többször próbálkoztam mindegyikből több darabot probáltam,azért nem valószínű hogy hibas keszulekekrol van szó.

    .

Új hozzászólás Aktív témák