Új hozzászólás Aktív témák

  • jojoker08

    tag

    válasz MrCsiT #1277 üzenetére

    Valóban úgy van a frissítés, de a sok gyári szemét, meg néhány felhasználói app+amit a rendszer megeszik, szinte esélytelen, hogy legyen annyi helyed, hogy a ~1Gb-s zippet még rá is tudd tenni. Szerintem ezt megoldhatták volna old school módszerrel is, ha már úgyis kell hozzá PC, akkor egy program is elfért volna,ami letudja a frissítést, és még csak keresgélni sem kellene, hogy van-e új fw, és hogyan lehet felrakni.
    A teszteket olvasva a Teclast sem ma kezdte, védeni-támadni egyelőre nem tudom. De pont amiatt, hogy a Samu, Asus, Lenovo, Sony milyen mértékben törődik a kiadott termékekkel hosszú távon, szerintem teljesen mindegy, hogy "márkás" vagy "no name" eszközt vesz az ember. Ha csak annyit foglalkoznak vele, hogy úgy üzemeljen, ahogy el lehet várni (márpedig a TF103C-től ennél én sokkal többet vártam), zökkenőmentes futás, akkor még el is tudom nézni, ha nem frissítik a következő verzióra. Tényleg meglehet, hogy ez csak a mi példányunknál van, fogtam ki hibás alaplappal zsír új laptopot is(ami szintén Asus volt...), és érdekes módon a PC komponenseikkel soha semmi probléma nem volt. De mindegy is, vágódeszkának még jó is lehet.

Új hozzászólás Aktív témák