Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz hajbel #215 üzenetére

    Szerintem ezt csak egy gyors összegző kozekvencia. Ám ha belegondolunk abba, hogy most mocsokmagas áron is van aki venni akar VGA-t boltból (csak ugye nem tud), akkor higgyed el, a legújabb VGA-ra is lesz kereslet. Sokan vannak akik inkább költenek több szézezret, csak legyen meg az a plusz 10-20% erőtöbblet. Elképzelhető, hogy némileg visszafogottabb lenne a VGA eladás, de tutira nem fordulna elő, hogy senki nem venne. Kb nem lennének eladási rekordok, de a piac sosem áll meg.
    Ám amikor elárasztják majd a piacot a használt videokártyák, akkor ahogy mondod, rá fognak cuppanni mint tyúk a takonyra. Sokan félre fogják tenni a félelmüket a 0-24-ben hajtott karik iránt, aztán örülni fognak, hogy van végre valami. De emellett vígan fizetnek az újak iránt is, ebben biztos vagyok.

    (#219) hajbel: Nem vesznek hardvert? Csak abba gondolj bele, hogy pl. egy 4790-es CPU szinte mindenre elég ha játékot nézünk. Elég régóta a VGA a szűk keresztmetszet. Na most ennek ellenére a Broadwell-t, Skylake-t, Kaby Lake-t és a Coffe Lake-t is veszik elég nagy számban, pedig elméletben full felesleges az az erő amit kínál. De van aki megteheti, így megveszi.
    Elég régóta megy ez a bányász őrület, de a végfelhasználók "sírásain" kívül egy cikket sem olvastam még, hogy a játékgyártóknak ez gondot jelentene és panaszkodnának ez ügyben.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák