Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz KISDUCK #16 üzenetére

    mondjuk ezzel én is így vagyok ( :
    nem ezen van sok, hanem a többin kevés
    játékon túl is van élet, sok sw ma már jobban kihasználja a gpu-tmunkára mint játékra, és oda jó a minél több vram
    majd ha lesznek tesztek kiderül mit gurít 2080ti-hez képest videós dolgokban, az anno azért "húzott el" 2060s/2070s/2080s-ektől mert +3gb vram-ja volt
    ez gpu-ban jóval gyengébb de 12gb vram, kíváncsi vagyok
    ezt a kártyát vártam - nem mostanra, tisztában voltam vele majd nyár körül ( : -, de azért örültem volna ha 2070s szintet hoz a gpu

    szerk:
    Sundesz
    series s jó alternatíva, az ténylegesen kapható, 114e ft jellemzően
    kompromisszummal jár, de aki annyira játszani akar azon megoldja - ha nem fps bajnok mert kontrollerrel az necces legtöbb embernek -
    de "olcsó", alig fogyaszt, szinte néma, és még a tv mögé is befér kényelmesen
    videós munkához saLYnos nem jó ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz aradebil2 #79 üzenetére

    mondjuk annak, akinek semmilyen gépe nincs de most venne gépet
    amit ugyan tud is, és rakhat bele gt1030-at, ha így haladunk akkor még 1-2-3 hét és 40e ft-ért alsó hangon azt is, vagy vesz intel igp-s gépet még akkor is ha amd-t akart
    vagy annak akinek gtx 1050-nél régebbi kártyája van
    akinek van egy 1060-a az örüljön mint majom a farkának jelenlegi helyzetben, szerintem
    többit meg beszélje meg a kedves/nedves bányászokkal

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Silenzio #83 üzenetére

    ez gyakorlatilag egy 2070, úh. nagy csoda nincs benne
    de amit mondasz az nyilván nem alaptalan
    ettől független sokan új - mondhatni első - vga-ként is vennék, köztük én is, jó látni nagyobb vga-k mellett is, de kisebbek is elférnének

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Diabolis #92 üzenetére

    és az 1070-et mennyiért kapod? amire már gar sem lesz esélyesen, ha igen akkor is kevés
    aztán ha megmurdel jó business volt, csak nem neked ( :
    várni kell pár hónapot, ennyi
    ennek 120-160e lenne/lesz a max ára, utóbbi a gaming x és hasonló kategória, eleje pedig a beugrók
    nem az nv áraz, hanem a bányászok

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Diabolis #94 üzenetére

    így van, ha nem éget vársz, ha éget keméyen fizetsz most
    1070-ek árát nem néztem, de 1660s-ek használtan is már jóval 150e körül gyorsan elreppennek, boltban meg 200e+ ha épp van

    Gausz
    azért nem, 1660-ak 110-130w, modelltől függő
    1650-ek 75-100w
    járt nálam asus tuf gaming sima 1650, 100w plafon, gw pegasus 1650 75w plafon, mindkettő gddr6
    a legviccesebb, hogy az asus sokkal hangosabb és melegebb, de legalább teljeítményben szinte fej-fej mellett vannak
    ha nem akarsz kazánt leveszed a tdp-t, 3060/70-eknél megnéztem, igen szépen le lehet menni hogy még a teljesítményből ne sok vesszen el
    egy ilyen 3060 non-ti 120w-nél még alig veszthet a teljesítményből
    és amd-vel ellentétben itt az msi afterburner megjegyzi, nem mászik el random mint az adrenalin csinálta ha állítok valamit
    plusz ha hozzáveszed ahol "erőlködik" egy 1650-1660, ott még röhög mondjuk 3070
    gyakorlatban ez annyit jelent ha te fhd 60hz-en akarsz játszani, amit mondjuk egy 1660 adott játéknál éppen tud, akkor egy 3060-3070 nem a pl 220w tbp-t fog megenni, hanem jóóóóval kevesebbet, akár kevesebbet mint a gtx 1660
    forzával 1440p manual minden ulztán, fxaa, msaa on mellett úgy játszottam 60 fps-sel, hogy konnektorból volt az egész gép 120-130w 3070 mellett ( : zömében passzívan eltolta a kártya
    ha nem volt fps limit akkor 100-140 fps közt volt, na akkor a fogyasztás már 250-300w is volt teljes gépre
    ha kifejezetten számít a fogyasztás/hőtermelés, akkor kraftos kártyát kell vegyél aminek letolod a tdp limitét

    szerk:
    relixo
    mondjuk úgy megérzés ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Sundesz #3 üzenetére

    azokkal nem lehet bányászni...( :
    még ;]
    egyébként az fe lenne annyi, konzolokból csak fe van:) és esélyesen ms/sony is próbálja tartani az árat itthon, de mint látszik nem nagyon sikerül az sem minden boltnál
    eu-s árat ha jól tudom uk-re határozták meg, átszámítva az ottani árat pár ezer ft eltérés van a miénkhez képest
    és tegyük hozzá romlik a ft folyamatosan, úh. nem lepne meg ha lassan a konzolok is 200+ ezerbe kerülnének standard áron
    series x-re ránéztem, nagyon nincs 185e ft-ért, legalja ami nem fake 209e ft, de nem ritka a 220+ sem
    alzán lehet venni 185e-ért, egy bibi van:
    "Várható időpont: május 2021"
    lehet az amd sok selejtet gyárt a soc-okból, lassan már utol kellene érniük magukat, de úgy néz ki nagyon nem ez történik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák