Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz nyunyu #5 üzenetére

    Ennek a kérdésnek a megválaszolásához, a kapcsoló és az emberi interface(ek) közötti kölcsönhatással kellene behatóan foglalkozni.

    Igaz én csak egerekkel foglalkoztam behatóbban, de annyit el tudok mondani előre, hogy a kapcsoló soha nem futja ki magát, amíg nincs teljesen stabil alap, amire rá van szerelve, vagy van a házban olyan elem, ami el tudja nyelni az energiát, vagy rezgésbe tud jönni és valamilyen lecsengéssel csak lassan adja azt vissza.
    Simán lehet hogy a széles lapos ház ami a sarkainál van megtámasztva, vagy a rugók zizegése miatt nincs neki olyan állapota, hogy ne legyen energiatemető, azonnali, határozott választ adjon vissza a kupakon keresztül a kapcsoló aktuális állapotáról a kezednek, fülednek, agyadnak.

    Ha ez a része megvan, akkor gyakorlatilag (én így tapasztaltam) bármelyik kapcsoló tud kurva jól és megbízhatóan működni, pillanat alatt megszokható ahogy működik és szinte észrevehetetlenné válik az agyadnak hogy az ott van.

    Szóval szerintem azért lehet a piacon 200+ féle kapcsoló és teljes káosz, mert nem az hozza el a megoldást, az emberek csak azt hiszik hogy ez a kulcskérdés, cserélgetnek, de ha Te, a "rutinos róka" sem találja meg az igazi érzésűt köztük, akkor akár lehet, hogy nem tévedek nagyot.

    #7 dqdb: És ezt miért nem a szerzőnek, privátban külted el?! :o
    Vagy tedd átláthatóbbá, hogy ez a szöveg javítása vagy a véleményed lenne?!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák