Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    Sztem fontos a grafika is.
    ..persze jóval fontosabb az autó érzésre reális, és valós hatásokat alapul vevő számolási gerince. Ez értendő a gumifizikára, a felfüggesztés számítására, az autó tömegének és légellenállásának korrekt számolására, a motor és kihajtás minél részletesebb számolására, és mindezek eredményeképpen egy korrekt FFB hatásra, .. és persze az autó pályához, vezetési stílushoz való lényegi részek állíthatóságára.
    Ez a szimuláció része egy autós játéknak.
    Amennyiben maradt ezek mellett számítási teljesítmény a grafikai megjelenítés legalább PC 2012-s színvonalára akkor hurrá.
    Nekem van rá igényem, ..persze vannak olyan bitang pályák ami miatt elnézek egy F1C99-02 grafikai színvonalat.

    Sőt mivel az életem kispolgári fordulatot vett, így nekem nagyon fontos egy jó AI is. Sokféle ligával futottam már a szimes 11 évem alatt, így tudok értékelni egy jól működő és beállítható AI-t :)

    szerk: A szimesek közé tartozik az a réteg is aki nem a sebesség és a köridő oltárán áldoz! Ezt fontos tolerálni. Vannak a kuplungos-botváltós valós FFB-t (vagy még erősebbet a hiányzó hangulati elemeket pótolandó), szimesek, akik egy versenyen át tartó csatát sokkal, de sokkal többre értékelnek mint egy pole-t, vagy egy verseny megnyerését,...nem lebecsülve annak örömét sem természetesen.
    ..és ez nem a savanyú szőlő esete, tapasztalatból mondom. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák