Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz IreN!CuS #16 üzenetére

    Nem fogok neked címeket sorolni több okból sem, de a neilszab kolléga a 17. hsz-ben mondott néhány igazságot, érdemes elolvasni, én csak kiegészíteném:
    Én azt írtam, hogy a szimulátor, mint műfaj elvárná, hogy a vizuális látvány is minél jobban próbálja tükrözni a valóságot. Ezt azonban az elmúlt évtizedben a fejlesztők nem tartották be és ennek oka is van, ami nem más, mint a túl kevés játékos. Egyszerűen nem érte meg azt a sok időt/pénzt/erőforrást rászánni, mert túl kevesen vesznek ilyen játékot.

    A P. Cars és Corsa ezen most végre változtathat, legalábbis jó esélyük van rá, hiszen egy autószimulátort még sosem övezte ekkora várakozás, mint ezt a két címet, ráadásul e két játék végre grafika terén is kiválóak lesznek.

    Amúgy ha a fejlesztők/kiadók is úgy gondolkodnának, ahogy te ("grafika nemfontos, az csak huszadrangú"), akkor ma még a látvány kb. az NFS3 (1998) szintjén mozogna, de szerencsére nem ez a helyzet. :)

    #17: Hát ez az, erről írtam én is, hogy a nagy stúdiók már nem csinálnak szimulátorokat százmillió dolláros költségvetésből, mert soha nem fog megtérülni, ellenben egy arcade cím simán megtérülhet, így oda kell a modern technológiát beültetni. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a szimulátor, mint műfaj ne követelné meg ugyanezt.

    #18: Talán mert nincs olyan cím.
    "Forgatod a szart amit összehordtá."

    Hol? Nem találom.

    "neked legyen jó de nem lesz"
    Ezt meg mi alapján? Nem értelek miből szűrted ezt le.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák