Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb€€€

    aktív tag

    Kár, rettentő sokan utálták, főleg akik csak az ugra-bugra miatt játszottak vele, s nem a történet miatt, de engem le tudott kötni a modern kor is a Brothethoodig.
    Revben ez az "álom az álomban" c. baromság már nem tetszett, 3-ban már több szerepet kapott, de ott sikerült annyira irritáló majom fejet varázsolni Desmondnak, hogy én éreztem magam hülyén amikor kezembe kaptam az irányítást. A 4. részét nem játszottam ki, de amit az elejéből leszűrtem, az egy vicc, a sorozat kigúnyolása (modern kori szempontból).

    Tudni lehetett, hogy Desmondnak vége lesz, de a fonalat tudta volna tovább vinni pl. az apja.

    Ami viszont még ennél jobban sem tetszik, az az, hogy ennyire rohannak előre az időben. Lassan tényleg elérünk a világháborúkhoz, és akkor az már rettenetesen illúzióromboló lesz. Az a tény, hogy jóval pontosabban ismerjük ezt a kort, mint pl a 15. sz-ot, a sok lőfegyver, illetve egyre jobban elképzelhetetlenebb az egész. Annyi lehetőség lenne, Caesar, ókori egyiptom, stb, de ők csak jönnek egyre előrébb :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák