Új hozzászólás Aktív témák

  • mikka07

    tag

    Ez az a játék amiért hajlandó vagyok fizetni,már 3-is nagyon bejött bár lehetetett volna benne több lopakodás, elég könnyű is volt ,bementem egy erődbe 5perc alatt sérülés nélkűl legyőztem vagy ötven ellenfelet lehetne benne egy pár nehezebb logikai fejtőrő is. Remélem kicsit realisztikusabb lesz ez a rész.Mondjuk a video alapján elég könnyűnek látszik lehetne benne nagyobb kihivás,remélem nem mennek el nagyon gta irányba.A 3-ban is lehetett pénzt gyűjteni, de egy idő után túl sok értelme nem volt,mondjuk az jó lenne ha egyszerre több hajó támadna hullámokban (esetleg te is tudnál több hajót csata közben utasítani) rá a játékosra és muszáj lenne a hajót fejleszteni különben szinte lehetetelen lenne megcsinálni(így több értelmét látnám a pénzt a játékban) a küldetést. Ac 3-ban nagyon könnyűek a hajós kűldetések(szinte egy alap hajóval fejlesztés nélkül is gyerekjáték az összes kűldetés).Vagy lehetne benne jellemfejlődés mindenki magának tudná alakítani a karaktert,nem csak egy új ruhát vehetne rá pl állóképesség,gyorsaság,fegyverhasználat,lopakodás,stb

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák