Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz julius666 #10 üzenetére

    Hát ha leszarnak minket akkor én is leszarom őket, amúgy jah elég sok a port, gta4 még boxon is szarul fut tudtommal, szóval ott a rockstar a béna. Ha nem foglalkoznak úgy a pc-s változat megcsinálásával mint a konzollal akkor mit várnak? ha már késik akkor minimum használja ki a grafika adta lehetőségeket. Az ac-val semmi gond csakhogy ugyanazt kapjuk, mint a konzolosok csak fél év csúszással, és ilyenkor mégis milyen bevételt remélnek pc frontról? az lenne a meglepő ha lenne bevétel. Amúgy ezek a késések úgy jó éve kezdődtek, amikor ac volt akkor nem késtek a játékok a konzol miatt. Ha a készítők is úgy állnak hozzá hogy lewarezolják akkor tényleg minek adják ki? érdekből nem kell vele foglalkozni, de ezt már írtam hogy tuti a vga gyártók tejelnek, és csakis ezért jönnek ki még játékok pc-re, különben nem érné meg nekik. Amúgy ha már ac a téma az 1 érdekes módon szebben néz ki, mint a 2. rész, nem elég hogy késik de bizonyos részeken még rondább is és ezt más is észrevette. Amúgy nem túlzottan érdekel hogy milyen de akkoriban az első rész grafikája sőt mai napig az egyik legszebb. DRM miatt meg ne késsen ha úgy is feltörik, ilyen online kell lenned baromságokkal meg csak szívatják az embert, nemtudom ez miért nem esik le nekik. Nem értem box-ra miért nincs drm, csak a biztonság kedvéért, mert a warez ott is jelen van ugyanúgy, max kisebb számban. Érted mit akarok mondani aki boxos leszedi torrentről játszik vígan vele aki pc-s az meg szívjon az eredetivel? hol itt a logika?

Új hozzászólás Aktív témák