Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz Tnil #6 üzenetére

    Ez egy jó nagy hülyeség. Hiteltelen sztereotipia az egész. Hol lett volna az összes kalózkapitány féllábú papagájos? Azért, mert egyfolytában ilyen filmeket látsz, ezt próbálják belédetetni, attól ez még nincs így, illetve nem volt így a valóságban.
    Azt el lehet hinni, hogy egy-két kapitány a harcok során olyan sérülést szerzett, hogy fakezet, falábat kapott és volt kedvenc állata, ami történetesen egy papagáj volt, de hogy az összes ilyen lett volna, az hülyeség. Biztos lehetsz benne, hogy a játékban sem lesz ilyen...max. akkor, ha adott kapitányról épp ilyen mendemonda terjeng. De pl. Feketeszakáll tuti nem lesz meggyfaláb...

    #18 FireKeeper
    Készítők szempontjából az egy tökéletes megközelítés, hogy ami bevált korábban/máshol és a népek szerették, abból indulunk ki egy játék során. Csak jól is kell kivitelezni és utána tálalni a közönség felé. És itt most konkrétan a történetre gondolok.
    Szerény személyem szerint az ACIII történetével és végével sincsen semmi baj, csak nem hiányosan kellett volna a felhasználók elé dobni. Volt rá 3 évük, simán meg lehetett volna azt csinálni, hogy ha elkezdődik egy küldetés, akkor a játékosnak kelljen odamenni; a küldetés maga ne "in medias res" módon induljon; a küldetések hosszabbak legyenek; illetve a vége videó tartalmasabb legyen.

    Amúgy Desmond meghalt, szerintem ez egyértelmű. Minerva mondja is, hogy ha Juno útját választja, akkor meg fog halni. Desmonddal maximum az Animusban találkozhatunk a későbbiekben, ha a tudatát átmentették oda digitális formában. :)

    Revelations szintnél szerintem ne várjatok többet, mert akkor csalódni fogtok. Ha 3 év nem volt elég, hogy egy történetet kerek egészben tálaljanak elénk, akkor 1 vagy másfél év biztos nem lesz az. A "Black Flag" alcímmel is szerintem azt próbálja sugallni az Ubisoft, hogy ez nem új, önálló rész (hiába a sorszám a címben), hanem az ACIII amolyan kiegészítője, előzménye. Új főhős és valamennyire új kor is lesz, ez igaz, de elég szorosan kapcsolható a 3. részhez.

    Egyébként - ahogy az ACIII topicjában is írtam - szerintem a Kenway család templomos irányba való elhajlásának az előtörténetén lesz a hangsúly. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák