Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    nagyon vegyesek az érzéseim, ha tényleg így lesz
    +: a harmadik részben ugyan sok minden gyenge volt, de a hajós csaták nagyon nem, így logikus lenne hogy egy olyan részét erősítik meg és viszik tovább a játéknak, ami elsöprő siker volt. a karibi szigetvilág hangulata telitalálat lenne szerintem, és a látványvilágra sem lenne panasz (már ha az eddigi hajós részekből vagy akár a szintén Ubi-s FC3-ból indulunk ki). mondta itt valaki hogy nem akar falábú papagájos kalóz főszereplőt, na azt a marhaságot nem tudom honnan szedte, valószínűleg csak trollkodni akart, mert a kiszivárgott plakáton/screenshoton(?) ilyesminek nyoma sem volt.

    -: nagyon nem tetszik hogy a második rész óta ennyire sietnek. egyértelműen megfigyelhető a minőségromlás, míg a Brotherhood még viszonylag rendben volt, a Revelations-ön már érződött a sietség, a harmadik számozott részről nem is beszélve. én nagyon nem bánnám ha 2-3 évente jönne ki új rész, de az legyen annyira epikus, meg annyival jobb az elődjénél ahogy a legendás AC2 volt anno. jó lenne valódi, nagybetűs TARTALOMMAL megtölteni a játékot, ne csak húszezerféle mellékküldetéssel meg achivement-el...

    Desmond halála (már ha tényleg meghalt ugye, bár erősen valószínű de ebben a játékban nem lehet kizárni semmit), szóval a halála ugyan véget vetett az eddig futó történetszálnak, de a templomosok és asszasszinok háborúja koránt sincs lefutva, ráadásul Juno is rászabadult a világra, úgyhogy van még bőven sztori ami köré lehet játékot írni.

    danikollar: a watch dogs már PS4-re is jön, úgyhogy én valószínűnek tartom hogy ez is arra fog. főleg ha azt nézzük az AC3 már mennyire feszegette a mostani konzolok határait.

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák