Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    Bár személyes vélemény, de azért leírom:
    Igaz ez erre a játékra is, a WoT-ra is, és mindenre... Ha egy játék tetszik, szedd le (vagy vedd meg ha nem ingyenes), és próbáld ki. Ha tetszik, játsz vele, amig szorakoztat. De csak addig!!
    Én beletettem (szünetekkel) pár évet a WoT-ba, és nem bánom. Mindig csak addig játszottam, míg élveztem, kikapcsolódást nyújtott. Ha ez napi 1 csata volt, akkor annyi, ha 5-6 óra folyamatos játék, akkor annyi.

    Az Armored Warfare-t (egy topictársunknak hála :R ) volt szerencsém játszogatni már a closed beta-ban pár napot, és azt mondom, hogy ez egy jó játék, mert élvezem, és nagyon várom az OB-t, és a végleges játékot is. :)

    Én nem állítom, hogy jobb vagy rosszabb mint a WoT. Azt sem állítom, hogy most akkor a WoT-osoknak, és az AW-soknak torokra kellene menni. Próbáld ki. Ha nem tetszik, marad a WoT, ha egyik sem tetszik, nyomulsz a GTA5-el, vagy a CS:GO-val... csak élvezd. :)

    Ami az optimalizációt illeti:
    Ne felejtsük, hogy korai béta állapotban van a játék. Ennek ellenére (ideiglenes VGA hiány miatt) egy Intel G2130-al, és a benne lévő Intel HD vga-val (4gb rammal, és win 8.1 alatt) minimumra levett grafikával 20-28fps-el futott a játék... Persze nem ajánlom ezt a setupot senkinek, és éppen csak az élvezhetőség határán táncolt a játék, de ezt nem túl sok 2015-ös játék mondhatja el magáról. Szerintem a jelenlegi optimalizáltság megfelelő.. később lesz ez még talán jobb is.

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák