Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz CactuS #818 üzenetére

    A napi questek nem karakter, hanem accountfüggőek. Vagy nem? Esetleg "szerverfüggőek"? Ha nem kötött, akkor a farmers Workstation hasznos lehet. Worker poti karakterfüggő cd-s, az LP viszont közös. Az még hasznos lehet ha bejön az ára. Gyorsan fel lehet húzni a "Fő" karakter mesterségét így.
    Azért inkább jó helyen kis farm ahol pakkokat tárolni mint egy extra workstation. Így amikor épp a nehezebb helyeken béke van több pakkot szerezhetsz. Így többet szállíthatsz veszélytelenül és akkor viheted leadni, amikor jó az ára. A farm nekem nem volt meggyőző. Idő és munkaigényes. Ez még nem gond, csak untam amikor termelgettem. Inkább hosszú lejáratú terményeket nyomok. Az meg elég zsengén adja a suskát... Mondjuk a napi ingadozásokkal lehet keresni. Csak ahoz nem is nagyon kell terület.

    (#817) Ereshkigal
    Északon sikerült befoglalnunk nekünk meg most egy egybefüggőbb területet a Nebe szerveren. Nekem nagyon nem kell, jelentkező meg nem nagyon volt eddig. Agyamenten van elhelyezve pár ház, vagy foglalás. Ha normálisan rakták volna le egyik-másik házat, akkor kb kétszer annyi odaférne. Így van egy kis madárijesztő, aminek a helyére épp nem fér be egy nagy ház, feljebb van kis ház ami mellett van elég sok hely, de nem elég, előtte nagy farmház, afelett meg egy nagy farm (madárijesztő) ami áthelyezve kettő nagy madárijesztőnyi helyet simán elfoglalhat. Csak a munkatárs duzzig, mert van egy kis farm/madárijesztő a határon és emiatt épp nem fér be oda farmház a területre.
    Szigeten hónap végén jár le eg yrakat terület. Mondjuk az vad körnék. Majdnem mindig háború van és mindkét oldal képviseli magát a lakók közt.

    Röviden: van hely, csak picit trükkös. A kis farm könnyen szerezhető, a nagyobb "versengő". Közepes-nagy háznak és aquafarmnak simán találni helyet.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák