Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz sdd2 #27 üzenetére

    Mindkét készülék esetében a tényleges frissítés (bejelentett, és nem csak Q2-re vizionált) június elején indult - a maradékkal együtt - így szerintem még nem kellett beleőszülnöd a várakozásba.

    Természetesen megértem a frusztrációd, de azért neked is meg kell az értened, hogy nem egyszerre megy mindegyik modell, mindegyik régiójába a frissítés.

    Mitöbb, mi Sony-sok vagyunk még így is előnyben a többi gyártóval szemben, hiszen a nagy számban használt tavalyi modellek közül az Xperia frissítések állnak a legjobban.

    Tényleg csak türelmedet kérem én is, más is... :K

    (#28) Walkmanlive

    Az eredetileg ígért tavalyi Xperia (és LwW) 11 modellből a PLAY-t leszámítva a 10 modell hivatalos frissítése már elkezdődött, és folyik!
    A folyamatos frissítés most is megy!

    2012 április 13-án indult a hivatalos frissítés az:
    Xperia arc S
    Xperia neo V
    Xperia ray modellre. Ez volt a 4.0.3

    Majd május végén, június elején elindult a többiekre, és az előbbi 3 modellre a 4.0.4.

    A lista folyamatosan bővül, mert nem egyszerre, és nem minden régióban frissülnek a modellek.

    Xperia arc
    Xperia neo
    Xperia pro
    Xperia mini
    Xperia mini pro
    Xperia active
    Live with Walkman

    A linkelt oldalakon láthatod, melyik modellre mikor vált elérhetővé a szoftver.
    A mini és active vár még a sorban, így í tavalyi modellek közül 8-ra már széles körben elérhető az ICS

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák