Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    Először is köszönjük a tesztet de megint sikerült szarul hozzá nyúlni a témához. Látható, hogy nem sikerült felfogni, hogy miért is egészen más az Apple Watch mint egy G Watch R vagy bármelyik másik piacon lévő óra.A lényeg ugyanis a szíjjak és a házak sokaságában rejlik. Ez az a termék az Applenél ami igazán tényleg egy divatkiegészítő első sorban és nem egy geek cucc. Ez az a termék aminek csak nagyon kis részét teszi ki a technikai spec. Nem is lényeges mert nem ezen múlik a sikere. Egyébként a Watch OS még nagyon az elején jár, szerintem valahol a 2.0 körül fog beindulni (mint. pl. Az Android Wear is az 5.1.1-tól értékelhető)! Az üzemidőt meg kár volt így értékelni mivel persze ha teszteled és folyamatosan basztatod akkor lemerül már a nap vége előtt de ez bármire igaz lehet (tehát egy Androidos okos órára vagy egy telefonra is). A hazai és külföldi tesztek viszont egyértelműen mutatják, hogyha életszerűen használod akkor bőven kibírja az 1 napot, sőt! Az árazás külföldön teljesen rendben van, viszont az XXL GSM-es árakat felesleges bármilyen alapnak nézni, mivel ők azért tesznek rá bőven hasznot. 550 eur amúgy számításaim szerint 170e forint. Vagyis ennyi lesz a Zafír üveges Watch. Azért ez messze van a 400e-től :) !
    Szóval megint sikerült egy igénytelen tesztet összedobni. Nem esett szó sem a szíjjakról, sem a kijelző borításáról (IonX üveg vs. Zafír) stb. Látható, hogy megcsináltátok a tesztet csak nem tudom minek ha egyrészt se kedvetek nem volt hozzá se megfelelő számú teszt eszköz. Tudom ezt itt Magyarország de érdekes módon néhány másik oldal be tudott szerezni már a megjelenéskor is 42mm és 38mm Sport és Watch-t is. Talán nem véletlen.

Új hozzászólás Aktív témák