Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz D@niel #153 üzenetére

    "...többségében itt a mobilarena fórumokon nincs olyan apple-el kapcsolatos negatív vélemény, amelyekben ne lenne legalább 1 sértő kifejezés."

    Mint ahogy más téma hozzászólásai között is ugyanez megfigyelhető, tehát megint csak nem kell az apple témákat minősíteni. Minden témában, vagy maradjunk akkor márkánál vannak elvakultak, akik nem néznek se Istent, se embert és csak védik a céget, még akkor is, mikor már szánalmasan nyögvenyelős az egész.

    "Meg ez a sznob dolog: basszus, a másiknak veszed meg a cuccot, vagy magadnak? Ha neked tetszik, miért foglalkozol vele, hogy sznobnak fognak tartani? Mi az hogy sznobság? Zavar, hogy a hátulján csak egy alma logó van, és semmi több? Ha nem teszik ne vedd meg, de cserébe ne is minősítsd!"

    :R Ennek így kellene lennie, maximálisan egyet értek.

    "Nyílván tudok olyan helyeket, ahol azért minőségibben beszélgetünk a témáról, itt egy ideje nem szívesen olvasok bele a topikokba (igen, ez most kivételes), pedig mennyivel jobb lenne nekem olyan véleményeket hallani a "másik oldalról", amikről én is el tudnék gondolkozni, ha megadnánk a színvonalat ennek is...."

    Lényegében én is csak arra vágyom, hogy legyen egy hely, nekem kell mindenhol, mert az lehetetlen (bár az egy is, ezek szerint), ahol az adott témában hozzáértők és kezdők írják le a véleményeiket, tapasztalatikat. Lehet kérdezni, jön a hasznos válasz. Ott sem kell egyetérteni és nem is lehet, de lehessen kulturáltan megbeszélni.

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák