Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Niarn

    tag

    válasz Madwe #974 üzenetére

    amikor kitették a tesztet, követtem a kommenteket, leginkább "perverzióból" kíváncsi voltam milyen osztás lesz. kíváncsi vagyok a telefont használok tapasztalataira, ezért olvasom most is.
    meego, WP, bb10 után mit vehet az ember? próbáltam iphone-t is, droidot is. akkuidő miatt az utóbbit használom, bár a zártság, a frissítési morál az előbbi felé húz. ettől még mind a 2 menő platformot utálom..
    de az árképzés, az valami brutál. én csak lesek, mennyi pénzért adnak el egy tárgyat, ami lassan teljesen átveszi az uralmat az ember élete felett. és nem csak az almáról beszélek.. még szerencse, hogy nincs nyalós app, mert sokan a wc papír használatáról is leszoknának..
    végül egy 65k-s telefon mellett döntöttem, mert nem vagyok hajlandó ennél magasabb összeget kiadni egy ilyen dologért. feltettem rá egy google mentes LOS rom-ot, így 3 nap után 40%-on felteszem tölteni, mert 4.nap nem akarok vele szórakozni. játék nuku, átalakítottam a felhasználási szokásaimat (csak a számomra fontos dolgokat telepítem fel - előtte tele volt olyan programmal, amit jó, ha havonta egyszer benyomtam), töredék időt töltök a telefonon lógva, inkább a gyerekeimmel töltöm azt az időt. és igen, jelentem van élet a google és az telefon után..
    és valljuk be, egyik gyártó sem találta fel a spanyol viaszt, ha ebbe tettek volna egy 3000es akksit, puff, kész A tökéletes telefon, ki a fene venne másikat? mondjuk az új iphone-t.. fogyasztói társadalomban élünk, nem érdekük..
    és megértem az iphone tulajokat is. ha van előző modelled, amit jelentős áresés nélkül eladsz, rá vagy állva a platformra, simán megéri. én is vennék, ha nem b.szna szét az ideg, ha leesik, az nagyon fog fájni :D

Új hozzászólás Aktív témák