Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Peat76 #4918 üzenetére

    WD40 egy csodaszer..😃

    Az biztos, nagyobb titokban is tarják már szinte a valódi összetevőket, mint a két nagy cola receptjét.
    ------

    nekem már az első héten a kijelzőn erős fénynél ott volt a mikrokarc aztán került is rá üvegfólia!

    Páromnak nillkin van rajta, elől-hátul, mert ő aztán tényleg csapkodja ide-oda, le az asztalra, be a táskába, kulcsok, meg a tkm tudja mi minden hülyeség mellé, ami egy női táskában csak lehet, néztem az üvegfóliát, elég durván karcos mindenhol, de bekapcsolva ebből semmit nem érzékelni. De azért, én szeretek vigyázni az ilyen kütyüimre és inkább csupaszon :D, de ezek szerint nekem is kellett volna rá tetetnem egy üvegfóliát, mindegy most rendeltem nillkin-től előre meg hátra is, hogy legalább több ne legyen már rajta. A lófüttyért karcolódik ez az üveg ilyen könnyen, nem is értem. Ehhez képest a droid mobilomon lévő GG 6 elől, 5 hátul szinte meg sem kottyan neki semmi. Ettől független van nekem két vadiúj gyári tokom is, de ki sem bontottam lassan 1 éves vétel után egyiket sem. Viszont...

    Néztem ezt a tokot, most nem a filléres ára a lényeg, hanem, hogy ez hátul TG, az oldalán meg valóban ennyire lágyan rátapad a keretre? Mert akkor ez kimondottam frankó lehet, képről még jól is néz ki.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák