Új hozzászólás Aktív témák

  • kovbandi82

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz #96302336 #482 üzenetére

    Gondolom ott lapul a zsebedben egy IXS, és tapasztalatból beszélsz. Az a gáz, hogy egyes emberek sávszélességet kapnak szolgáltatóktól :D
    Most gondolj bele, tudósok százai éveket öltek bele, hogy kifejlesszék a netet, elérhetővé tették a világ minden szegletében, azért, hogy eljusson hozzád, hogy egy tök értelmetlen, semmi szakmaiságot nem tartalmazó kommentet beböfögj. Gondolom a föld is lapos szerinted......
    Nem baj, boldog lehetsz :D

    Mellesleg a fentebbi kommentem még mindig válaszra vár, keresd meg azt inkább.

    (#487) Jegesmaci81: nana, a Sony szenzorokkal nincs baj, csak állítólag a szoftverrel, de soha nem volt Sonym, nem formálok véleményt. Az a legnagyobb gond, hogy személyes tapasztalatok hiányában formálnak emberek véleményt, és mondják meg a tutit, holott ez nem jó. Vegyék meg, használják, mondják meg a véleményüket! Ez így korrekt.
    Az első Iphonemat amikor megvette, megmondtam , megveszem, megnézem, ha nem tetszik eladom. Megtetszett. Vannak pro és kontra mindkét oldalon. Egyelőre nekem több a pro mint a kontra. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák