Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Stabi83 #344 üzenetére

    Ebben teljesen egyetéretek veled, nem egyszerű kérdés pro és kontra. A problémám nekem enné la példánál csak azzal van, hogy erről sehol nincs szó s a adott user nem tud róla. Persze eula-t végig lehet ovlasni s esetleg sejteni ilyenekt is, vagy hírekbe belefutni, de ez akkor sem ugyanaz. Az h valaki feltesz a kezére egy okosórát nem feltétlen kellene h azt jelentse, h midnen adatot amit az generál piacra dobnak s őt majd az alapján beárazzák.
    Ne érts félre, még így is tök jó, h az óra mér, s megéri legtöbb esetben ezt a velejárót is, ha pl időben szól, h szívrohamot kaphatsz, vagy eleve szar a pulzusod terhelés alatt pl.
    Nekem a bajom azzal van, h erről nincs táéjkoztatás, ez csak őgy megtörténik.
    A normális szvsz az apple részéről van, ahol alap esetben nem férnek hozzá ezekhez az adatokhoz, kivéve ha ehez te hozzájárulsz, bizonyos előnyökért cserébe.
    Még akkor is, ha elvi síkon valóban jogos, h én aki nem drogozom, iszom, dohányzom, rendszeresen edzek és ketogén mód étkezem már jó ideje, nekem jobbak az esélyeim mint annak aki nem így tesz... De kérjenek erre engedélyt, h ez kiderüljön :D Szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák