Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz aujjobba #87 üzenetére

    Meg csak nas se kell, plex-el siman meg tudja oldani, valami 1000ft a telefonos app es kesz, minden filmjehez/zenejehez/barmilyehez hozzafer barhol, barmikor, olyan minosegben, amit eppen a halozat bir.
    De ha a plex nem szimpi, meg az 1000ft egyszeri kifizetese faj (lol), akkor ott az emby, az meg azt hiszem aztan teljesen ingyenes.

    De amugy ettol fuggetlenul a kollega leirta, mi az, ami fajt neki, es szerintem minden pontja jogos. :K

    Szvsz kinek ez, kinek az, szerintem ha a kinai fosokat elfelejtjuk egy pillanatra, akkor ~150Matyi felett ma mar nagyon nehez szar telefont venni. Innentol kezdve meg annyi, hogy ki mire akarja hasznalni, kinek mi jon be jobban.

    Jah, amugy a torrentet a droidon en is hasznaltam, igaz nem filmre, hanem csak igy elerheto szakmai konyvekre. Alternativa usabol rendeles volt, ~2-6 hetes szallitassal, vamolassal, stb. Mire ideer, megszunik a problema... Mondjuk, abban is biztos vagyok, hogy ez nem epp az atlagfelhasznalo jellegu hasznalat, igy mint ilyen, nem is tekintheto igazan ervnek platformvitaban. :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák